logo-mini

DEĞERLERİMİZ

BCC İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş.; çalışan ve iş partnerleri nezdinde gurur duyulacak bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket etmektedir. BCC İnşaat, 28 senelik tecrübesini ve bilgi birikimini, müşterilerinin faydası için değerlendirmeyi ve yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görmektedir.

İnsan

BCC İnşaat için ‘insan’ en değerli varlıktır. BCC çalışanları; tüm ofis ve şantiyelerinde, en yeni iş politikalarını ve güncel çalışma koşullarını benimsemekte; çalışanlarının şirketin hedeflerini rahat, sağlıklı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Bilgi ve beceri sahibi personel ve işgücünün, en önemli rekabet avantajlarından biri olduğu, BCC’nin değişmez inancıdır.

İş Ahlakı ve Uyum

BCC İnşaat; tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek her zaman güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmuştur. Kaliteden ödün vermez, yapılan işi yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirir. BCC İnşaat; tüm seviyelerdeki davranışların ve kararların, BCC’nin temel değerleri ve iş ilkeleriyle tamamen aynı doğrultuda olduğu bir kültürü güçlü tutmak için çalışır.

Toplum ve Çevre

BCC İnşaat; topluma ve çevreye saygı duyar ve katkı sağlar. Bu saygının gerekliliği olarak olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösterir.

Yenilik 

Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimsemiş; tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.

Güvenlik

“Sıfır Hata – Sıfır Kaza” politikası; BCC İnşaat için hem bir hedef hem de bir başarıdır. BCC; ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde çalışan tüm personelini ve iş ortaklarını korumak için Çevre, Güvenlik ve Sağlık (ÇGS) politikasını sürekli olarak uygulamaktadır. Bu politika, iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı korumayı içerir.

 

BCCINSAAT

VİZYONUMUZ

BCC İnşaat; dünyanın kaynaklarını daha etkin bir şekilde kullanma ve insan hayatını kolaylaştıran eserleri tasarlama ve uygulama ve çevreden zevk alma ve gelecek nesiller tarafından beğenilme yeteneğine sahiptir ve çok yakında diğer şirketler arasında en çok tercih edilen şirket haline gelecektir.

 

MİSYONUMUZ

BCC İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. olarak, dinamik ve etkin bir takımla inşaat sektöründe güvenilir ve modern teknikleri kullanan, alanında uzman, kalitesini sürekli yükselten ve müşterilerinin beklentilerini zamanında ve sorunsuz olarak gerçekleştiren bir şirkettir.

BCC İnşaat, bilgi ve tecrübesinin yardımıyla kalitesinden ödün vermeden ve çevreyi ve enerjiyi koruyarak en önemli projeleri üstlenir.