logo-mini

YÖNETİM KURULU

BCC İNŞAAT SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. YÖNETİM KURULU

 

2UFUK AKALIN

YÖNETİM KURULU BAŞKANI & CEO

BCC İnş. San. Dış Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Akalın; 16 Haziran 1955 yılında İstanbul’da doğdu. 1975 yılında Kabataş Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra, 1980 yılında Marmara Üniversitesi Endüstri İşletme Bölümü‘nden mezun oldu. İş hayatına Koç Holding’de satış ve müşteri temsilcisi olarak başlayan Akalın, birçok görevde başarılı hizmetlerde bulundu. Trakya’da halen Yörgüç Çiftliği sahiplerinden olup 250.000 dönüm arazisi olan, halen çiftçilikle de uğraşan köklü bir aileye mensuptur ve Türkiye’nin en büyük çiftlik işletmelerinin sahibidir. Traktör Üreticileri Birliği, Tarmakbir (Tarım Makinaları Birliği), Ziraat Odası, Ticaret Odası, Sanayi Odası, TABA (Türk Amerikan İşadamları Derneği), DEİK (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu), Rotary ve TURKOR (Türkiye Kore İşadamları Derneği) ve Türkiye’nin önde gelen birçok sosyal kulüp ve derneklerinde yöneticilik ve başkanlık görevlerinde bulunmuştur, bulunmaktadır.

 

BAŞKANIN MESAJI

Sevgili Müşterilerimiz,

Firmamız sizlerle çalışmaktan övünç duymaktadır.

Onlarca projeyi Türkiye içinde ve dışında hayata geçirmenin haklı gururunu sizlerle paylaşmak isterim. İlkeli çalışma prensiplerimiz projelerin üstesinden gelmemizdeki en önemli faktörümüzdür.

Konservatif karakterli genç kadromuz; kaliteli, hızlı manevra, mobilizasyon kabiliyetimiz ve rekabetçi organizasyon yapımız, bizleri firma olarak kalite, sürat ve fiyat bağlamında öne çıkarmaktadır.

BCC İnşaat olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek işlev ve estetiğin birbiriyle örtüştüğü güvenli yapılar inşa etmeye devam edeceğiz.

UFUK AKALIN
Yönetim Kurulu Başkanı