logo-mini

YÖNETİCİLER

BCC İNŞAAT SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. YÖNETİM VE KADRO

 

1ERCAN BAYAR

GENEL KOORDİNATÖR

Ercan Bayar; 2 Ekim 1960 yılında Adapazarı’nda doğdu. İlk Okul, Orta Okul, Lise ve Yüksek Okul tahsilini Almanya’nın Dortmund kentinde tamamladıktan sonra 1984 yılında Türkiye’de iş hayatına başladı. Kariyerinde; sırasıyla Bekoteknik, Brisa Lastik San., AE Goetze, Rehau, Güney Gıda, Cantek ve Güney Diş gibi Türkiye’nin kendi branşlarında önde gelen kuruluşlarında Yöneticilik yaptı. Bugün halen BCC İnşaat firmasında Genel Koordinatörlük görevini yapmaktadır ve Muhasebe/Finans, İnsan Kaynakları, İdari İşler ve şirketin genel işleyişinden sorumludur.

 

MİMARLARIMIZ

 

2

RUŞEN ÖZDEN

MİMAR

29 Ağustos 1949 yılında İstanbul’da doğdu. 1975 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun olduktan sonra iş hayatına başlayan Ruşen Özden, 40 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle gerek yurt içi gerek yurt dışında bir çok projeye imza atmış ve tamamlamış duayen bir mimarımızdır.

 

 

 3REMZİJA KOŞUTA

MİMAR

31 Ekim 1985 yılında Sırbistan’ın Tutin kentinde doğdu. İstanbul Pertevniyal Lisesini bitirdikten sonra 2010 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 2010 yılı Ekim ayında BCC İnşaat ailesine katıldı ve uzman mimar olarak projelerimizin inşaatların başlamasına kadar ki sürecin tüm aşamalarından sorumludur.

                                                                                                                                                                                                                                         

 4MİYASE EZGİ GÜNER

 MİMAR

21.08.1992 İstanbul doğumlu olan Miyase Ezgi Güner, Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesini bitirdikten sonra 2015 yılında Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesinden mezun oldu. Eylül 2015 yılından itibaren BCC İnşaat’ta mimar olarak görevini sürdürmektedir.

 

 

5KÜBRA ARIKAN

 PEYZAJ MİMARI

Kübra Arıkan 26.02.1991 yılında İstanbul’da doğdu. Süleyman Nazif Anadolu Lisesini bitirdikten sonra, 2014 yılında Namık Kemal Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden mezun oldu. Eylül 2015 tarihinden itibaren BCC ailesine katılarak Peyzaj Mimarlığın yanı sıra İdari ve Teknik Asistanlık görevlerini sürdürmektedir.